عضویت در سایت

ثبت‌نام در کلیه بخش‌های کنگره، از طریق همین وب سایت انجام می‌شود. ابتدا جهت عضویت در سایت، به قسمت عضویت در سامانه در نواری بالایی سایت (سمت چپ) مراجعه نموده و فرم مربوطه را مطالعه فرمایید. سیستم به شما یک کلمه عبور اختصاص می دهد که به ایمیل شما نیز ارسال می گردد. این کلمه را می توانید پس از اولین بار ورود به سایت تغییر دهید. در این قسمت نوع عضویت خود را به صورت صحیح مشخص فرمایید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، می توانید به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

انواع عضویت به صورت زیر می باشد:

  • اعضای انجمن آب و فاضلاب ایران (با ارائه شماره عضویت) هنگام ثبت نام

  • دانشجویان (با ارسال تصویر کارت دانشجویی معتبر) هنگام ثبت نام

  • شرکت کنندگان آزاد

  • ثبت نام بدون مقاله

ثبت نام به دو صورت انجام می‌شود:

  • ثبت نام حقیقی

  • ثبت نام حقوقی

ثبت نام حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش و کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

ثبت نام حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. با این گونه عضویت، قابلیت ثبت‌نام گروهی (ثبت‌نام بیش از یک نفر تحت نام یک شرکت یا سازمان) فعال می‌شود. همچنین سازمان‌ها و شرکت‌ها برای شرکت در نمایشگاه تخصصی، می‌بایستی از عضویت حقوقی استفاده نمایند.

نکته مهم:

برای انجام ثبت نام گروهی، لازم است هر یک از افراد ثبت نام شونده در قسمت عضویت، به طور حقیقی عضو سایت شوند. سپس فرد ثبت نام کننده حقوقی، با وارد کردن ایمیل این افراد، می تواند آنها را در همایش ثبت نام کند.


راهنمای ثبت نام در کنگره

پس از تکمیل عضویت در وب سایت کنگره، با مراجعه به (منوی ثبت نام - گزینه فرم شرکت در کنگره) می‌توانید در کنگره ثبت‌نام کنید و در نشست‌های ارائه مقالات، سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی (در صورت وجود ظرفیت) شرکت نمایید. پس از مشخص نمودن نوع عضویت و ذخیره آن، به منوی ثبت نام گزینه «صدور صورت حساب و پرداخت هزینه» مراجعه نمایید. در این صفحه مشخصات کاربر نمایش داده می شود به ستون وضعیت در جدول توجه فرمایید در صورتی که برای پرداخت هزینه تایید شده بود، گزینه «ادامه صدور صورتحساب» را انتخاب نموده و مبلغ صورتحساب را به حساب شماره 135720321 با شماره شبای IR020180000000000135720321 و با شماره کارت مجازی 5859837000126256 بانک تجارت شعبه اردیبهشت (کد 187) به نام انجمن آب و فاضلاب ایران واریز و اسکن فیش واریزی را در قسمت مشخص شده قرار دهید. همچنین پرداخت هزینه از طریق درگاه پرداخت اینترنتی (برای ورود به درگاه پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید) به نام مسعود تابش فراهم شده است. پس از ورود به درگاه پرداخت و وارد کردن نام و نام خانوادگی خود و مبلغ صورتحساب (واحد مبلغ صورتحساب در سامانه پرداخت اینترنتی تومان می باشد)، گزینه پرداخت را انتخاب نموده و فرایند پرداخت هزینه را تکمیل نمایید. در نهایت رسید پرداختی خود را در سایت کنگره و قسمت ثبت نام، صدور صورتحساب و پرداخت هزینه وارد نمایید.

خواهشمند است پس از بارگذاری تصویر فیش واریزی در سایت، در قسمت توضیحات نوع پرداخت خود را (کارت به کارت، واریز به حساب، بین بانکی و یا درگاه اینترنتی) مشخص نمایید.

شرکت کنندگان محترم توجه داشته باشند هر یک از ثبت نام کنندگان در کنگره مجاز به حداکثر ارایه سه مقاله هستند. 

هزینه ثبت نام برای شرکت کنندگان تا تاریخ 30 دی ماه 1395 به شرح زیر است:

اعضا انجمن آب و فاضلاب ایران: 240 هزارتومان 

دانشجویان: 180هزار تومان 

سایر شرکت کنندگان: 300هزار تومان 

ثبت نام بدون مقاله: 150هزارتومان

لازم به توضیح است که در صورت عدم ثبت نام تا تاریخ 30 دی ماه 1395، مقاله از مجموعه مقالات کنگره حذف خواهد شد. همچنین کلیه هزینه های فوق صرفاً جهت ثبت نام یک مقاله میباشد. هزینه ارسال هر مقاله دیگر 40 درصد مبلغ هزینه ثبت نام اولیه است

ثبت نام بعد  از تاریخ فوق با 25% افزایش در مبالغ فوق صورت می گیرد.